Refleksyjnie na temat chrztu… ostatnia część przemyśleń

suknie ślubne na miarę Stalowa Wola

Suknie ślubne szyte na miarę + ubranka na chrzest + sukienki komunijne

Kontynuując przemyślenia na temat mody wśród naszych pociech, czas na refleksje nad naszymi córeczkami, siostrami, wnuczkami, siostrzenicami, bratanicami, jednym słowem nad małymi damami, one bowiem z kobiecej natury wydają się być wyzwaniem. I rzeczywiście, przemierzając Internet wzdłuż i wszerz można znaleźć naprawdę wiele, od robótek ręcznych po mini suknie ślubne. Tutaj też postawmy przede wszystkim na wygodę. Czas na wbijanie się w przede wszystkim efektowne, a dopiero potem komfortowe jeszcze przed tymi damami, a teraz – drogie mamy – pozwólmy naszym dziewczynkom na piękny wygląd i bezkompromisowy komfort. Podobnie jak w przypadku chłopców, lepiej postawić na komplet na chrzest, który wyszedł spod igły wprawionej krawcowej, aniżeli sięgać po szablonowe rozwiązania pozostawiające wiele do życzenia. Sięgamy po materiały naturalne, miękkie i łagodne dla dziecka. Dziewczynce przyda się gustowny kapelusik, lub czapeczka z naszytymi kwiatuszkami.

Sukieneczka do chrztu

Sukieneczka do chrztu

Prawdziwą ozdobą dla wszystkich maluchów będą one same – bo czyż nie są cudowne? Pamiętajcie moje drogie, by nie zapomnieć o jednym z kluczowych elementów – szatka do chrztu, z uwagi na jej rangę, powinna być elegancka. Świetnym pomysłem jest stworzenie własnej, a w zasadzie personalizowanej. Warto zwrócić zatem uwagę na możliwość zamówienia sukieneczki do chrztu, z wyszywanym imieniem dziecka – to jedyna trwała pamiątka z tego podniosłego wydarzenia.

Zachęcam zatem do wnikliwego zastanowienia się przed wyborem odpowiedniego ubranka do chrztu, teraz już wiesz, że wygoda i praktyczność może iść w parze z pięknem całego kompletu na chrzest.

Sukieneczka do chrztu

Sukieneczka do chrztu

Zapraszam do dalszego śledzenia mojego Blogu, następny wpis już niedługo o czym będziemy informowali na naszym FanPage na FaceBook, Twitterze i Google+

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s