Tymon lubi szelki, a Henio i Zygmunt kolorowe wstawki – kolejna nowość w ofercie.

W poprzednim poście tego bloga opisałam pokrótce proces powstawania nowych kolekcji, etapy wdrażania i źródła swoich inspiracji. Teraz mam możliwość poświecić kilka zdań takiemu procesowi od strony praktycznej, bo właśnie do naszej oferty trafiła nowa kolekcja.
Nowe propozycje ubranek do chrztu dla chłopców muszą się pojawiać w ofercie Izabell co jakiś czas. Klienci nie cenią firm, które wygodnie próbują spoczywać na laurach z przeszłości i nie dają od siebie niczego nowego, nie proponują kolejnych wzorów, czyli jednym słowem nie starają się i grzęzną w rutynie.
komplet_do_chrztu_olek
W naszej firmie, wszyscy doskonale to rozumieją i mimo utrzymującej się sprzedaży na zadowalającym poziomie staramy się proponować nowości. Często są to wariacje rozwojowe na temat wcześniejszych, lubianych przez Klientów propozycji, niekiedy pomysły zupełnie nowe i oryginalne, ale co jakiś czas nowa kolekcja musi być.
W męskiej modzie okazjonalnej, także tej dla maluchów ważną rolę odgrywa koszula. Ten element, wbrew pozorom daje mnóstwo kreatywnych możliwości.  Klasycznie biała koszula to gwarancja dobrej prezencji, ale eksperymentowanie z kolorowymi wstawkami, podwójnym kołnierzykiem czy kraciastymi obszyciami jest ostatnio modne i ciągle eleganckie. Ciekawie dobrana koszula daje możliwość na wyróżnienie się ze sztywnego biało-koszulowego reżimu i wyrażenie swojej osobowości.
Henio_nowa_kolekcja_do_chrztu
Kolorowe i kraciaste wstawki w koszulach są ważnym elementem naszej najnowszej kolekcji, którą reprezentują zestawy o wdzięcznych nazwach: Henio, Olek, Tymon i Zygmunt. Zaproponowane nowości nie maja charakteru rewolucji, bo o taką trudno w męskiej modzie okazjonalnej, są jednak kolejnym urozmaiceniem naszej oferty. Szerszy wachlarz wyboru to, mamy taką nadzieję, większa radość robienia zakupów.
Innym charakterystycznym detalem w nowej kolekcji są szelki, w które ubrany jest model Tymon. Szelki choć ciągle są rzadkim elementem męskiej mody elegancko-okolicznościowej, to pojawiają się co jakiś czas w różnych kolekcjach światowych projektantów. Pomyśleliśmy, że najwyższy czas ponownie sięgnąć po nie także w modzie do chrztu. Popularna jest opinia, że szelki są staromodne, i coś w tym jest, bo kojarzą się z elegancją, ale taką nieco łobuzerską albo z gangsterskim stylem przedwojennej ameryki. Tak, czy inaczej szelki jako element ubranka do chrztu dla chłopców nadają ubraniu nowego charakteru , mają swój styl.
komplet_do_chrztu_Tymon
Nowa kolekcja: Henio, Olek, Tymon i Zygmunt jest już w oficjalnej ofercie od trzech tygodni, a od kilku dni zainteresowanie nowymi zestawami zaczęło rosnąć. Trzymamy za tę kolekcje kciuki, ale już myślę o czymś nowym, może bardziej ekstrawaganckim, a może bardziej klasycznym. Taka jest proszę państwa moda, zmienna i często zaskakująca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s